WinCatalog

Klasör ve Dosya Kataloglama Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 49.95$
  • Boyut 7.4 MB
  • Version 3.8
  • Dil İngilizce
  • Firma WinCatalog
Klasör ve dosyalarınızı kataloglamak için kullanabileceğiniz WinCatalog programı ile koleksiyonunuzu kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.
Klasör ve dosyalarınızı kataloglamak için kullanabileceğiniz WinCatalog programı ile koleksiyonunuzu kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kitap, video, pul veya para koleksiyonunuzu katalog haline getirerek bilgisayar ortamında saklamanıza yarayan yazılım sayesinde oluşturduğunuz koleksiyonu sanal klasörler halinde bölebilir ya da kişisel dosyalar halinde oluşturabilirsiniz. 3 kısımdan oluşan yazılım ekranı sayesinde sürükle bırak desteği ile dosyalarınızı kolay bir şekilde taşıyabilir, yapılan tüm işlemleri görüntüleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Windows ortamından dilediğiniz bir depolama aygıtına katalog oluşturmanıza da izin veren WinCatalog ile diskinizin arşivini oluşturmak için otomatik tarama yapabilir, klasör olarak arşivinizi kataloglayabilir, internet ortamından müzik CD' lerine ait isimleri alabilir, gelişmiş arama özelliği sayesinde veritabanında isim, tarih, boyut gibi çeşitli kriterlere göre arama yapabilir, katalogda bulunan gereksiz dosyaları silebilir ve veritabanı raporu alarak, yazıcınızdan yazdırabilirsiniz. WinCatalog yazılımı Windows XP ve Windows 7 işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.
Daha Fazla Göster
WinCatalog indir